Colt-ZM
Bine aţi venit pe forumul de metin2 la comunitatii Colt-ZM !! Inregistraţi-vă şi nu veţi avea de pierdut !!
Colt-ZM
Bine aţi venit pe forumul de metin2 la comunitatii Colt-ZM !! Inregistraţi-vă şi nu veţi avea de pierdut !!
Colt-ZM
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Colt-ZM

Welcome !
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
*-*Nu uita ! : Fara off - topic / Fara dublu post / Posteaza in sectiunea corecta !*-*
$_$ Pentru a avea acces la toate functiile va rugam sa te Inregistrezi / Loghezi ! &_&
:~: :~: :~: Nu copia continutul forumului ! :~: :~: :~:
Se cauta : detinator server Counter Strike ! Contact assasin_2o1o@yahoo.com !
Parteneri
-----------------------
+18 Anuntul_tau
----------------------- +18 Banerul%20tau
----------------------- +18 Reclama1
Info

 

 +18

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Drakula

Drakula


Mesaje : 2
Data de inscriere : 31/08/2010

+18 Empty
MesajSubiect: +18   +18 EmptyMar Aug 31, 2010 8:33 pm

Daca tot ati facut forumul ca si cel oficial de la metin2.ro propun ca un GM sa aiba peste 18 ani .
Daca are 18 ani sa aiba dreptul la cererea de GM daca nu are PA .
Pentru a vedea cati ani are sa trimita o fotocopie la buletin si sa completeze un dnp in care sa respecte niste reguli adica daca strica serverul gen : Da lvl + la altii , bate xxx de riperi cu altii sa fie sanctionat .


Si faceti ceva cu muzica aia . Adica daca ii dai odata stop sa ramana stop nu sa inceapa daca intri in alta sectiune .
Bafta .
Sus In jos
BB :x
Owner
Owner
BB :x


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Undeva`n Balcani..Asta..Romania:)

+18 Empty
MesajSubiect: Re: +18   +18 EmptyMier Sept 01, 2010 7:52 am

Drakula a scris:
Daca tot ati facut forumul ca si cel oficial de la metin2.ro propun ca un GM sa aiba peste 18 ani .
Daca are 18 ani sa aiba dreptul la cererea de GM daca nu are PA .
Pentru a vedea cati ani are sa trimita o fotocopie la buletin si sa completeze un dnp in care sa respecte niste reguli adica daca strica serverul gen : Da lvl + la altii , bate xxx de riperi cu altii sa fie sanctionat .


Si faceti ceva cu muzica aia . Adica daca ii dai odata stop sa ramana stop nu sa inceapa daca intri in alta sectiune .
Bafta .

Te crezi pe metin2 ro ,aa..cica gm peste 18 ani,ca tu ai peste 20 si vrei tu gm =))=)) ??..auzi..am gresit si asta e ..clar ?..de acum vrei gm pe greselile mele ??..dc nu injuri ca pe CHW FORUM ..??..adica ne zici noua sa facem ce vrem pe forumul nostru ? o-O..Wauuu...
Sus In jos
https://colt-zm.forumgratuit.ro
Drakula

Drakula


Mesaje : 2
Data de inscriere : 31/08/2010

+18 Empty
MesajSubiect: Re: +18   +18 EmptyMier Sept 01, 2010 9:48 am

Dollar Mad a scris:
Drakula a scris:
Daca tot ati facut forumul ca si cel oficial de la metin2.ro propun ca un GM sa aiba peste 18 ani .
Daca are 18 ani sa aiba dreptul la cererea de GM daca nu are PA .
Pentru a vedea cati ani are sa trimita o fotocopie la buletin si sa completeze un dnp in care sa respecte niste reguli adica daca strica serverul gen : Da lvl + la altii , bate xxx de riperi cu altii sa fie sanctionat .


Si faceti ceva cu muzica aia . Adica daca ii dai odata stop sa ramana stop nu sa inceapa daca intri in alta sectiune .
Bafta .

Te crezi pe metin2 ro ,aa..cica gm peste 18 ani,ca tu ai peste 20 si vrei tu gm =))=)) ??..auzi..am gresit si asta e ..clar ?..de acum vrei gm pe greselile mele ??..dc nu injuri ca pe CHW FORUM ..??..adica ne zici noua sa facem ce vrem pe forumul nostru ? o-O..Wauuu...

Drakula este un membru ce nu stie sa vorbeasca frumos !
// . Am zis pentru ca mai asculta unu o melodie si incepe radio ala de a mpulea daca ii dai stop sa ramana stop. Si ba Cenzura:X nu vezi ca ai facut mai tot forumu ca pe metin2.ro ? atunci sa fie si regulile alea .
Sa nu mai fie copii ca MINE care sa prapadeasca serveru
Sus In jos
BB :x
Owner
Owner
BB :x


Mesaje : 23
Data de inscriere : 28/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Undeva`n Balcani..Asta..Romania:)

+18 Empty
MesajSubiect: Re: +18   +18 EmptyMier Sept 01, 2010 9:49 am

Warn x1 si cenzura Smile
Ca noi aa ?? =]] tu ai avut ciuda curata pe noi Smile hai lasa off-post Smile
EDIT : daca asta-i forum ca RO,eo is prostul prostilor de pe planeta=]]
EDIT 2 : am facut forum cum trebuie facut Smile
Sus In jos
https://colt-zm.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





+18 Empty
MesajSubiect: Re: +18   +18 Empty

Sus In jos
 
+18
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Colt-ZM :: Counter Strike-CS :: Pareri pro si contra-
Mergi direct la: